מיין לפי

צרו קשר

המזכירות פתוחה בין הימים:

א' - 11:30-14:30
ב'-ה' - 10:00-13:00
אורלית קיסר, מזכירת החוג - 02-588-3936
orlitk@savion.huji.ac.il
יועץ לתלמידי .B.A ו-.M.A: ד"ר אסף שלג - 02-5882253

shelleg.assaf@mail.huji.ac.il

תלמידי מחקר

מר נאג'י אסמאעיל

מר נאג'י אסמאעיל

050-2202430
naji.essmaeel@mail.huji.ac.il
דוקטורנט בחוג. כותב עבודה בנושא "אופנים שונים של עיבוד קוגניטיבי של היבטים מבניים-תיאורטיים של סולמות ממערכת המקאם של המוסיקה הערבית", בהנחיית ד"ר רוני גרנות ופרופסור אדוין סרוסי. בעל תואר ראשון ברוקחות מן האוניברסיטה העברית, תואר ראשון ושני בקומפוזיציה ותורת המוסיקה מן האקדמיה למוסיקה ולמחול, בירושלים.
עמוס בועזסון

מר עמוס בועזסון

עמוס בועזסון הוא תלמיד מחקר בחוג למוסיקולוגיה. הוא חוקר תגובות מוטוריות לשינויי גובה צליל בהנחייתה של ד"ר רוני גרנות, בשיתוף פרופ' יפעת פרוט מהמחלקה לנוירוביולוגיה בביה"ס לרפואה בעין כרם, ופרופ' ליאון דעואל מהמחלקה לפסיכולוגיה, ראש החטיבה למוח, התנהגות וקוגניציה.

עדי בורטמן

גב' עדי בורטמן

דוקטורנטית (בהנחייתה של פרופ' רות הכהן-פינצ’ובר) ומתרגלת פרונטאלית בקורסים במוסיקולוגיה בתכנית "אמירים" למצטיינים במדעי הרוח. עדי היא בעלת תארי בוגר ומוסמך במוסיקולוגיה בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית. מחקריה עוסקים בתרומתו של המדיום האופראי לשדה המחקר של ההיסטוריה והסוציולוגיה של הרגשות.

יאיר השחר

מר יאיר השחר

תלמיד לתואר דוקטור בחוג למוסיקולוגיה. כותב עבודה בנושא "פאן אפריקאיות מוסיקאליות - טרנסלאומיות במוסיקה האפריקאית העכשווית" בהנחיית פרופ' אדוין סרוסי (מוסיקולוגיה) וד"ר לואיז בית-לחם (אנגלית ולימודי תרבות).

תמר זיגמן

גב' תמר זיגמן

Tamar.Zigman@mail.huji.ac.il

דוקטורנטית בחוג למוסיקולוגיה. כותבת עבודת דוקטורט תחת הכותרת: "ישראקלאסי": קלאסיקה ישראלית וישראליות בנוסח קלאסי בשיריה של נעמי שמר", בהנחיית פרופ' נפתלי וגנר.

שרון טוראל

גב' שרון טוראל

דוקטורנטית בחוג. כותבת עבודת דוקטורט בנושא: "הריקוד המצרי בתור הזהב במאה העשרים במצרים", בהנחיית פרופ' אדוין סרוסי וד"ר אלי פודה. פרסמה שורת מאמרים בכתב העת "מחול עכשיו".

אורי יעקוב

מר אורי יעקב

שעות קבלה: יום רביעי, 16:30-17:30 (בתיאום מראש), חדר 256, בניין מנדל.

בעל תואר מוסמך במוסיקולוגיה בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית. קודם לכן, הוא השלים תארי בוגר ומוסמך בנגינה בגיטרה קלאסית באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. במוקד עבודת המוסמך שלו מקומה של המוסיקה החילונית בספרד של המאה ה-16, עם דגש על הרפרטואר לכלי פריטה שהודפס במהלך אותה תקופה.

איתי כהן

מר איתי כהן

052-8085366

דוקטורנט בחוג למוסיקולוגיה, חוקר "השפעות של התחלות על המשכים בביצוע מוסיקלי בנגינה משותפת" בהנחייתה של ד"ר רוני גרנות. בוגר בקומפוזיציה מהאקדמיה למוסיקה ע"ש בוכמן-מהטה, תעודת אמן בקומפוזיציה מהאקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים, ומוסמך מוסיקולוגיה מהאוניברסיטה העברית.

מיכאל לוקין

מר מיכאל לוקין

michaell@huji.ac.il

דוקטורנט בחוג. כותב עבודה בנושא: "השיר העממי ביידיש: פואטיקה ומוסיקה", בהנחיית פרופ' אדוין סרוסי ופרופ' גלית חזן רוקם. 

רם ראובן

מר רם ראובן

ramreu@gmail.com
שעות קבלה: בתיאום מראש

תלמיד דוקטורט בחוג למוסיקולוגיה. כותב עבודה בנושא "מחקר השוואתי של הגישות הדידקטיות להקניית תורת הקונטרפונקט המסורתית". מחבר הספר "צלילוגיה; המדריך השלם לתיאוריה בסיסית של המוסיקה המערבית".

ענת רובינשטיין

גב' ענת רובינשטיין

anat.rubinstein@mail.huji.ac.il

בוגרת תואר שני בחוג למוסיקולוגיה, ובשנים האחרונות גם מתרגלת בחוג. למדה ניצוח מקהלות במכללת לוינסקי לחינוך אצל המנצח רון זרחי. דוקטורנטית בחוג. כותבת עבודה בנושא: "חזן 'ההשכלה': חייו, יצירתו והגותו של פנחס מינקובסקי (1859-1924)", בהנחיית פרופ' אדוין סרוסי ופרופ' אליהו שלייפר. בעלת תואר שני מהחוג למוסיקולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים. בעבודת המוסמך חקרה טרנסקריפציות לטוקטה ופוגה ברה מינור מאת באך.

נביל שאער

מר נביל שאער

nabil.shair@mail.huji.ac.il

דוקטורנט בחוג. כותב עבודה בנושא: "האלתור הקולי במוסיקה הערבית המודרנית", בהנחיית פרופ' אדוין סרוסי ופרופ' תייסיר אליאס. למד תואר ראשון במוסיקה במחלקה המזרחית באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, ובמקביל למד תואר ראשון באנגלית באוניברסיטה העברית בירושלים.